Sparker TCIInduktivní zapalování pro motocykly

Zapalování SPARKER TCI je tzv. induktivní (bateriové, tranzistorové, TCI) zapalování s otáčkovou regulací předstihu. Tento typ zapalování (TCI) bývá použit u většiny víceválcových silničních motocyklů. Zapalování SPARKER TCIse vyrábí v mnoha verzích pro jednotlivé druhy motocyklů. Je možno ho snadno namontovat na prakticky jakýkoli karburátorový motocykl s pevným palubním napětím 12 V. Jako příklad lze uvést motocykly VFR, CBR, GSX, VS, XTZ, FJ, LTD, ZX……. Pokud snímací systém zákazníkova motocyklu neodpovídá v současné době vyráběným verzím zapalování SPARKER, je možno ho v krátké době (max. několik dní) zařadit do našeho výrobního programu.

Zapalování SPARKER TCI může být vybaveno blokovacím vstupem pro připojení bočního stojánku, otáčkoměrným výstupem a spínačem benzínové pumpy, omezovačem otáček. Zapalování je zalito zalévací hmotou v plastové krabičce s rozměry 85 x 67 x 26 mm. Svazek vstupních a výstupních vodičů je buď opatřen stejnými konektory jako má originální jednotka nebo je opatřen standardními konektory s tím, že součástí dodávky jsou protikusy konektorů.


Nabízíme odbornou montáž v našem servise. Pro zájemce o vlastní montáž máme připraveny podrobné montážní návody.
Pro většinu motocyklů máme připraveno toto zapalování s originálním konektorem. Např. některé motocykly Kawasaki z 80´ let s desetipinovým konektorem Sumitomo: