Elektronika pro motocykly  Váš motocykl stojí kvůli nesehnatelnému nebo příliš drahému zapalování?

  Závodíte a chcete k Vašemu motoru laditelné zapalování nebo laditelné vstřikování?

  Musíte motocykl roztláčet, protože rozbitý regulátor nedobíjí baterii?

Ve všech těchto případech a v řadě dalších Vám můžeme pomoci.
Nabízíme Vám odborné práce v našem elektro-moto-servise v Přelouči.

Omlouváme se všem na jejichž e-maily odpovídáme se zpožděním a samozřejmě i těm jejichž objednávka má zpoždění. Je to způsobeno velikým množstvím Vašich objednávek a s nimi spojeným velkým množstvím technických dotazů. Naše firma má v současnosti bohužel pouze několik pracovníků, kteří jsou schopni zpracovávat Vaše dotazy a objednávky. Doporučujeme spíše kontaktovat nás e-mailem.
Omlouváme se, ale jsme nuceni zrušit telefonickou komunikaci směrem od zákazníků. Pro komunikaci s naší firmou použijte prosím napříště e-mail v kterém popište Váš problém či Vaše přání. Pokud v tomto e-mailu uvedete Váš telefon, zavoláme Vám my pokud to nepůjde vyřešit e-mailem.
Pokud poptáváte, zda je některý náš výrobek vhodný pro Vás motocykl, doporučujeme aby Vaše poptávka rovnou obsahovala následující.
Vzhledem k situaci s coronavirem upozorňujeme zákazníky, že návštěvy naší firmy jsou možné pouze po předchozí domluvě e-mailem.
Upozorňujeme na nové ceníky platné od 1.5.2021 !!!
Upozorňujeme, že jednotka zapalování TCIP4 standard (2CH) bude vyřazena z produkce od 1.1.2021. Od tohoto data bude k dipozici jen jednotka TCIP4 full version (4CH) !!!