Elektronika pro motocykly  Váš motocykl stojí kvůli nesehnatelnému nebo příliš drahému zapalování?

  Závodíte a chcete k Vašemu motoru laditelné zapalování nebo laditelné vstřikování?

  Musíte motocykl roztláčet, protože rozbitý regulátor nedobíjí baterii?

Ve všech těchto případech a v řadě dalších Vám můžeme pomoci.
Nabízíme Vám odborné práce v našem elektro-moto-servise v Přelouči.

Omlouváme se všem na jejichž e-maily odpovídáme se zpožděním a samozřejmě i těm jejichž objednávka má zpoždění. Je to způsobeno velikým množstvím Vašich objednávek a s nimi spojeným velkým množstvím technických dotazů. Naše firma má v současnosti bohužel pouze několik pracovníků, kteří jsou schopni zpracovávat Vaše dotazy a objednávky. Doporučujeme spíše kontaktovat nás e-mailem.
Omlouváme se, ale jsme nuceni zrušit telefonickou komunikaci směrem od zákazníků. Pro komunikaci s naší firmou použijte prosím napříště e-mail v kterém popište Váš problém či Vaše přání. Pokud v tomto e-mailu uvedete Váš telefon, zavoláme Vám my pokud to nepůjde vyřešit e-mailem.
Pokud poptáváte, zda je některý náš výrobek vhodný pro Vás motocykl, doporučujeme aby Vaše poptávka rovnou obsahovala následující.
Vzhledem k situaci s coronavirem upozorňujeme zákazníky, že návštěvy naší firmy jsou možné pouze po předchozí domluvě e-mailem.
Nová adresa firmy je Přelouč, Chrudimská 1739. GPS koordináty jsou 50.0310458N, 15.5798653E. Je to ZDE.

Omlouváme se za zpoždění Vašich objednávek. Pracujeme na nich. Bohužel kapacita naší firmy je silně zasažena covid opatřeními.